میکاپ آرتیست معروف
۱۹
تیر

7میکاپ آرتیست معروف دنیا + پیج اینستاگرام

میکاپ آرتیست معروف دنیا شدن فراز و نشیب های بسیاری دارد. در این رشته لازم است تا ساعت ها تمرین کرده و از خلاقیت و مهارت خود به صورت همزمان بهره ببرید تا در دسته آرایشگران معروف دنیا قرار بگیرید. اما برای اینکه قدم های خود را استوارتر بردارید، لازم است تا با مشهورترین های این رشته آشنا شده و ویژگی های آنان را بررسی نمایید. در این مقاله به معرفی برخی از مشهورترین آرایشگران معروف دنیا پرداخته می شود. 

آشنایی با میکاپ آرتیست معروف دنیا:

اگر قصد دارید تا در حوزه آرایشگری پیشرفت نمایید، لازم است تا راه و روش افراد موفق را شناخته و فعالیت های خود را بر همان اساس انجام دهید. در همین راستا در این مقاله برخی از نام آشنا ترین افراد این حوزه معرفی می شوند:

 

Nina Butkovich Budden
Nina Butkovich Budden

نینا بوتکوویچ-بودن یک آرایشگر بسیار ماهر با بیش از 18 سال تجربه در حوزه آرایشگری است. ایجاد و پیاده سازی آرایش های خیره کننده در تلویزیون، دنیای مد، فیلم، تئاتر،  دنیای تبلیغات و موسیقی باعث شده است تا وی به عنوان یک میکاپ آرتیست معروف دنیا شناخته شود.

اشتیاق وی برای ایجاد ظاهری بدیع و نفس گیر منجر به درخواست های زیاد از سمت مشتریان و به طبع تولید ایده های طراحی زیبا شد که در کمپین های تبلیغاتی ستارگان و همچنین نماهنگ های متعددی از آنها استفاده می شود.در سال 2005، وی اولین سالن آرایش و زیبایی تخصصی مو در لندن، به نام “Nina’s   Hair Parlour” را تاسیس کرد که مورد تحسین مجلات معتبر مد قرار گرفت.

نمونه کارهای هنرمندی وی در حوزه گریم در صفحه اصلی سایت و منوی سایدبار به روشنی درج شده است. او در هر یک از رده های کاری خود از سبک های مختلف طرح بندی استفاده کرده است. این مورد موجب شده است که او به یک آرایشگر توانمند تبدیل گردد. 

شان نیز از دیگر چهره های شناخته  شده در بین  آرایشگران معروف دنیا می باشد. او یک آرایشگر حرفه ای در زمینه آرایش در دهلی هند است. او با عکاسان برتر، طراحان دنیای مد لباس، مدل ها برتر، هنرمندان و مهمان های عروس های بزرگ و لاکچری کار کرده و همچنین تجربه هنرنمایی در فیلم/تلویزیون ، موسیقی، تئاتر و نمایش های دنیای مد را دارد. کارهای وی در مجلات معتبر مد و سبک زندگی مورد توجه قرار گرفته است.

shaan makeup artist
shaan makeup artist

او احساس می کند که به عنوان یک هنرمند، تازه سازی ایده ها به طور مستمر بسیار مهم است. افراد بسیار خلاقی که با آنها ملاقات می کند، به طریقی اثر گذار به او الهام یک طرح و آرایش جدید را می دهند. نمونه کارهای آرایشگری وی، در گالری وب سایت او مشاهده می شود که یک تصویر بدیع و خاص را نشان می دهد.

 

معرفی میکاپ آرتیست معروف دنیا.jpg
معرفی میکاپ آرتیست معروف دنیا.jpg

آنجوم یک استعداد طبیعی برای هنر و مخصوصا آرایش دارد. او پیش از تحصیلات خود در زمینه میکاپ و آرایش مو، از آکادمی مد مروارید، هنر خود را در عروسی ها، عکسبرداری ها و محصولات تئاتر به نمایش گذاشت.

Anjum Bhardwaj
Anjum Bhardwaj

الهامات و ایده های او برای این کار از هنرمندان آرایش مانند Kevyn Aucoin و Bobbi Brown ناشی می شود.وی با بیش از نه سال تجربه در صنعت زیبایی، کار در مجلات مختلف مد و سبک زندگی یک میکاپ آرتیست معروف دنیا شده است. 

آسترید استیچ یک هنرمند آرایشگر در لندن است. بیش از 15 سال پیش، او به عنوان یک آرایشگر در آلمان آموزش دید. همانطور که در وب سایت هنرمندان گریم او دیده می شود، ذهن کنجکاو، خلاق، علاقه و عشق او به سینما و صحنه باعث شد که او علاقه مند به گریم و ایجاد شخصیت های جدید، ساخت کلاه گیس و جلوه های ویژه شود. وی در ادامه فعالیت های خود در فیلم، تئاتر و رسانه های مرتبط بسیاری فعالیت نمود. 

Astrid Elisabeth Stebich
Astrid Elisabeth Stebich

به دلیل سخت کوشی و نتایج عالی وی، کارهای او توسط متخصصان برجسته صنعت شناخته شده است که او را تبدیل به میکاپ آرتیست معروف دنیا نموده است. فعالیت های وی در نمایش های تلویزیونی، درام ها، تولیدات فیلم کوتاه و بلند، نمایش های دنیای مد و مقاله های تخصصی امروزه زبانزد عام و خاص می باشد. الیزابت همچنین یک آرایشگر مشهور است. وب سایت وی شامل رزومه آرایشگر وی است که ذکر بهترین کاری که در طول سالها انجام داده است

کار حرفه ای میشل پاتریشیو با رانندگی در طبیعت و الهام گرفتن از زیبایی ها آغاز شد تا سرانجام سبک مدرنی به خود گرفت و به یک روش خاص تبدیل شد. او توانایی طبیعی ذاتی در تقویت ایده ها و ایجاد تصویری نو داشت. همچنین او در فنون و مدیریت آرایشی تخصص دارد. وی در زمینه آرایش عروس، مشاوره و مراقبت از پوست و دارای سابقه و دانش کاربردی است. 

Michelle Patricio
Michelle Patricio

او به عنوان میکاپ آرتیست معروف دنیا با نمایش های مشهور مد و رویدادهای فرش قرمز بسیاری همکاری کرده است و چشم انداز آنها را با شعله ور شدن آرایشی خاص زنده می کند! نمونه کارهای آرایشگری میشل در وب سایت رسمی وی قابل رویت است که به وضوح می توان تجربه و مهارت وی را سنجید.

 

میکاپ آرتیست معروف دنیا کیست
میکاپ آرتیست معروف دنیا کیست

سوان کلاید جان یک آرایشگر خود آموخته و علاقه مند به آفرینش ظاهر های جدید است. او در چندین برنامه آرایش و فیلمبرداری تجاری همکاری داشته است. گرچه عشق او به آرایش به سالها قبل برمی گردد.

Makeup by SevAni
Makeup by SevAni

قدرت او در آرایش عروس، آرایش های مراسم خاص و ایجاد سبک های آرایش طبیعی است. از همین رو می توان او را در دسته آرایشگران معروف دنیا قرار داد. 

شاونا فرگوسن یک آرایشگر، مدیر هنری و طراح لباس است که در نیویورک، بوستون و لس آنجلس کار می کند. وی در رشته فیلم سازی و مطالعات رسانه های اجتماعی فارغ التحصیل شد. او در چندین کار تبلیغاتی، مقاله های هنری، تجاری و مواردی از این قبیل همکاری کرده است. او برای به نمایش گذاشتن عکس های آرایش خود که با دقت ارائه شده است، از نمونه های مشتری واقع در رزومه کارهای آرایش خود استفاده می کند.

Shawna Ferguson
Shawna Ferguson

او عاشق این است که انرژی را روی صحنه حفظ کند و مردم را بخنداند. 

جمع بندی:

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، برای اینکه بتوان در رشته میکاپ موفق شد، لازم است تا در رشته های همجوار و مرتبط چون عکاسی و مد نیز سر رشته ای داشت تا با مفهوم هنر و هماهنگی آنها با یکدیگر بیشتر آشنا شویم.

4.8/5 - (102 امتیاز)