Buzzcut fade
۲۱
تیر

15 مدل Buzzcut fade بینظیر + Buzz Cut کوتاهی مردانه

مدل مو Buzz Cut یکی از انواع مدل های مو کوتاه مردانه می باشد که بسیار تخصصی بوده و اغلب آرایشگران حرفه ای اقدام به کوتاهی به این شکل می نمایند. مدل مو Buzz Cut در دسته مدل موهای کلاسیک قرار می گیرد. موها در این مدل در دور سر کوتاه بوده و به وسیله موزر فید می شود. زمانی که شما از این مدل بهره ببرید، دیگر نیازی به استفاده از سشوار یا سایر حالت دهنده ها نخواهید داشت.

آشنایی با انواع مدل مو Buzz Cut:

مدل مو Buzz Cut را می توان در اندازه های مختلف پیاده سازی کرد. در این مدل سر حالت مخروطی به خود می گیرد به گونه ای که در بالای سر موها بیشتر و در اطراف، موها کوتاه تر است.

در این مقاله 15 مورد از مدل های معروف مدل مو Buzz Cut معرفی می شوند.-    

 

   مدل مو Buzz Cut نظامی

مدل موی Buzz Cut نظامی برای افرادی که تازه وارد ارتش شدند، مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل به لبه های تیز و اندازه کوتاه مو توجه بسیاری می شود. در گذشته این مورد، یک مدل موی عالی بود که برای جلوگیری از گسترش شپش در اردوگاه های ارتش استفاده می گردید. در این نوع کوتاهی، موها بسیار کوتاه می باشد به نحوی که پوست سر مشخص است.  این مورد یکی از کوتاه ترین مدل های مخصوص موهای وز است. این مدل مو مناسب فرم های صورت بیضی شکل و همچنین مستطیل گونه است.

Buzzcut fade
Buzzcut fade

–       مدل مو Buzz Cut فید

اگر مدل بازکات قبلی الهام گرفته از ارتش کمی برای سلیقه شما افراطی است، کوتاهی فید ممکن است بهتر پاسخگوی نیازهای شما باشد. محو شدن در این کوتاهی بسیار مهم است، بنابراین شما باید ظرافت هایی را که می خواهید آرایشگر شما با تیغ خود پیاده نماید را کاملا برای او شرح دهید. به طور معمول، شما در کنار گوش خود در این مدل هیچ مویی نخواهید داشت. اما به تدریج موهای شما در اطراف گوش به سمت بالا بیشتر می شود. این نسخه از buzz cut کاملا تمیز و مرتب است و رشد خوبی خواهد داشت. اما به خاطر داشته باشید که هیچ جای پنهان کردن با این نوع کوتاهی وجود ندارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه جوش و زخمی ندارید زیرا پوست شما بسیار نمایان خواهد شد

مدل مو Buzz Cut فید
مدل مو Buzz Cut فید

–       مدل مو Buzz Cut  برآمده

این مدل بازکات اندکی بلند تر از حالت ارتشی است، موها در این مدل بافت نرم تری دارد، به این معنی که این گزینه ایمن تری برای مردانی است که تمایلی به استفاده از تیغ شماره 1 ندارند. نکته اصلی که باید در مورد بازکات برآمده بدانید این است که به نگهداری مداوم نیاز دارد.

مدل مو BuzzCut برآمده
مدل مو BuzzCut برآمده

–       مدل مو Buzz Cut  بلند و نازک

در این مدل مو باید بخش اعظمی از مو نسبت طولانی تر و رو به بالا باشد. بخاطر داشته باشید که برای اجرای دقیق به کنتراست نیاز خواهید داشت. این نسخه از buzz cut قابلیت انعطاف پذیری کمی بیشتری را به کسانی که صورت کشیده تری ندارند، ارائه می دهد، زیرا به شما امکان می دهد طول صورت خود را از نظر بصری بلند کنید.

مدل BuzzCut بلند و نازک
مدل BuzzCut بلند و نازک

 –       مدل مو Buzz Cut  از نوع Mohawk

با وجود اندازه فوق العاده کوتاه تر، برش فوق الهام گرفته از موهوک بوده که نوار موی بلندتری را در وسط سر شامل می شود و از قسمت جلویی بالای سر به سمت پایین و ناحیه گردن ادامه می یابد. این کوتاهی به نسبت سایر روش ها پیاده سازی آسان تری دارد.

مدل BuzzCut از نوع Mohawk
مدل BuzzCut از نوع Mohawk

 

مدل مو Buzz Cut  از نوع خدمه

این مدل مو زیبایی فوق العاده ای دارد. همچنین یک روش متنوع تر برای انجام کوتاهی نیاز دارد. کوتاهی خدمه دارای زیبایی خاص و جهانی است که ظاهری متعادل و تایید شده ای را تضمین می کند. برش خدمه همچنین برای آقایانی که پیشانی بلندتری دارند بسیار عالی است، زیرا به شما اجازه می دهد کمی طول پیشانی خود را به سمت جلوی سر خود افزایش دهید.

 

مدل مو BuzzCut از نوع خدمه
مدل مو BuzzCut از نوع خدمه
  • مدل مو Buzz Cut سزار

اگر اندازه مو بلند را می پسندید اما مطمئن نیستید که چگونه آن را کوتاه کنید، سزار را انتخاب کنید. برای رسیدن به این ظاهر، از آرایشگر خود بخواهید با استفاده از شانه بالاتر، مانند شماره 5 یا بیشتر، موهای شما را کوتاه کند. با انجام این کار طول مناسب برای ایجاد این مدل مو فراهم می شود.

مدل Buzz Cut سزار
مدل Buzz Cut سزار
  • مدل مو Buzz Cut کومبو

اکثر مردان می دانند که برش بازکات با ریش به خوبی تطابق ندارد. برای مردانی که به اندازه کافی جسارت دارند و می توانند تیغ خود را در کل پوست سر خود به حرکت درآورند، ریش گزینه ای عالی است. موهای بالا معمولاً یکنواخت و در سمت پایین کوتاه تر هستند. از همه مهمتر، شما باید اندازه طولی را انتخاب کنید که متناسب با فرم منحصر به فرد صورت شما باشد.

مدل مو BuzzCut کومبو
مدل مو BuzzCut کومبو
  • مدل مو Buzz Cut سخت:

گرچه وزوزها موهای مردانه خوبی هستند اما معمولاً جالب ترین مدل های مو نیستند. با این حال، این بدان معنا نیست که نمی توان به ظاهر پر سر و صدا خود فاکتوری اضافه کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید قسمت تراشیده شده خود را در کجا قرار دهید و می خواهید ضخامت آن چقدر باشد. برای ظاهر ظریف، یک خط نازک را انتخاب کنید. برای نگاهی جسورانه تر، عرض خط ایجاد شده را بلند کنید. در صورت تمایل می توانید از قسمت سخت برای نشان دادن تمایز بین یک طرف وز و طرفین کمرنگ استفاده کنید.

مدل BuzzCut سخت
مدل BuzzCut سخت
  • مدل مو Buzz Cut خط دار

برای آقایانی که دارای خط مو هستند، این مورد یک مدل یک موی فوق العاده ای ایجاد می کند. این برش به دلیل حداقل طول، کنتراست کمتری بین سر و موهای شما ایجاد می نماید. بنابراین، اگر می خواهید از جلب توجه به مناطق طاسی جلوگیری کنید، این مدل گزینه خوبی است.

  • مدل بازکات دارای طراحی:

این مدل برای افرادی که به دنبال جلب توجه می باشند، گزینه خوبی است زیرا می توانند هر نوع مدلی اعم از زیگزاگ، شکل های هندسی یا هر نوع لوگو را بر روی موهای خود پیاده سازی نمایند. این نوع کوتاهی به مهارت زیادی نیاز دارد.

مدل مو BuzzCut خط دار
مدل مو BuzzCut خط دار
  • مدل بازکات بنگز:

این مدل در واقع یک مدل فرانسوی می باشد. برای این نوع کوتاهی از یک فید ساده استفاده می گردد تا موهای اطراف سر بسیار کوتاه شوند. اما در جلو موها بلند تر است که می توان آن را حالت داد. می توانید همانند کوتاهی سزار آن را به جلو یا عقب حالت دهید.

مدل مو BuzzCut بنگز
مدل مو BuzzCut بنگز
  • مدل بازکات اند کات

برای این نوع کوتاهی از شانه شماره 3 استفاده می گردد. در این مدل، موهای وسط سر بلند تر است و در حالت دادن نیز، موهای اطراف به سمت بالا و جلو حالت داده می شود.

مدل مو Buzz Cut اند کات
مدل مو Buzz Cut اند کات
  • مدل موی بازکات تیپر

این نوع مدل مو در دسته مدل های کلاسیک قرار می گیرد. افرادی که در دنیای مد و استایل قرار دارند، بیشتر از این مدل بهره می برند. موها در این مدل بسیار هماهنگ و به صورت فید شده در هم ادغام می شوند.

مدل مو BuzzCut صفر
مدل مو BuzzCut صفر
  • مدل مو بازکات صفر:

برای افرادی که موهای آنها دارای حجم کمی است، این مدل انتخاب عالی محسوب می شود. بیشتر افراد نظامی تمایل به این مدل مو دارند. برای کوتاهی آن نیز عموما از ماشین موزر با شماره صفر استفاده می شود.

https://www.menshairstylestoday.com/buzz-cut/

https://www.thetrendspotter.net/7-cool-buzz-cuts-that-will-change-your-look-up/

4.7/5 - (19 امتیاز)