دکوراسیون آرایشگاه
۳۱
شهریور

دکوراسیون آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه چه از نوع زنانه و چه از نوع مردانه یکی از چالش های اساسی سالن دار ها می باشد. امروزه با توجه به اینکه تعداد آرایشگاه ها در سطح شهر زیاد است. ظاهر و کیفیت آرایشگاه ها می تواند در جذب مشتری تاثیر زیادی داشته باشد.

در همین راستا در این مقاله تلاش شده است تا یک سری ایده در خصوص دکوراسیون آرایشگاه زنانه و همچنین دکوراسیون آرایشگاه مردانه ارائه شود. برخی ایده های خوب برای طراحی دکوراسیون آرایشگاهبرخی ایده های خوب برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه:

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

1-   از فرهنگ و آداب و رسوم کشور خود کمک بگیرید.

همیشه فرهنگ و سنت یک کشور برای مردمان آن کشور از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. شما می توانید برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه از ترکیب رنگ های سنتی استفاده نمایید. یا به طور مثال برای دکوراسیون آرایشگاه مردانه از المان های سنتی مثلا تابلو های قدیمی و … بهره ببرید.این بین طراحی مبلمان با پارچه های سنتی و تزئینات مربوط به سال های گذشته می تواند برای مشتری شما جذاب باشد.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

2-   به راحتی مشتری خود اهمیت دهید.

این مورد بیشتر در دکوراسیون آرایشگاه زنانه اهمیت دارد زیرا بانوان زمان بیشتری در آرایشگاه ها سپری می نمایند. محیط انتظار و صندلی های بکار رفته لازم است راحتی همچون خانه را فراهم آورد. استفاده از مبلمان های بروز و متناسب با تم آرایشگاه می تواند جذابیت محیط را افزایش دهد.از سوی دیگر استفاده از گیاهان طبیعی علاوه بر اینکه به زیبایی محیط می افزایند، هوای آرایشگاه را نیز تصفیه می نمایند.

دکوراسیون آرایشگاه
دکوراسیون آرایشگاه

لذا می توان از انواع گیاهان آپارتمانی همچون پتوس  بهره برد.گزینه مهم دیگر در آرایشگاه ها، نورپردازی حرفه ای است. در دکوراسیون آرایشگاه مردانه عموما نور های ملایم مورد استفاده قرار می گیرد اما در بخش آرایشگاه های زنانه، ترجیح بر روشنایی کامل محیط است.

 

شما می توانید برای دلنشین تر شدن فضا از انواع خوشبو کننده ها استفاده نمایید. این خوشبوکننده ها علاوه بر اینکه به محیط رایحه خوبی می بخشند، باعث می شوند تا بوهای تند و زننده ناشی از مواد آرایشگاهی نیز حذف شود. استفاده از کفپوش ها برای دکوراسیون آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه مردانه
دکوراسیون آرایشگاه مردانه

3-   استفاده از کفپوش ها و کاغذ های دیواری مدرن

با توجه به نوع بک گراند ارایشگاه خود، می توانید از کفپوش ها و کاغذ های دیواری مناسب استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای، انواع طرح های گل و کفپوش های مرمر و استفاده از تزئینات بلوری می تواند گزینه خوبی باشد. در مقابل برای آرایشگاه های مردانه رنگ های تیره تر و طرح های مینیمال گزینه بهتری محسوب می شوند.

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

4-   نظم و ترتیب در آرایشگاه بسیار اهمیت دارد.

در نظر داشته باشید که همواره محیط های منظم می توانند بیشتر مورد تایید کاربران و مشتری ها قرار بگیرد. لذا در همین راستا آرایشگاه هایی که برای چیدمان وسایل خود دقت به خرج می دهند و نظم و ترتیب در آنها رعایت شده است، می توانند دارای رتبه برتری از لحاظ جذب مشتری باشند.

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

نکات مهم برای دکوراسیون آرایشگاه:

برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه لازم است تا شما همواره یک فرد خلاق باشید. در همین راستا می توانید از انواع سرگرمی ها برای مشتریان خود استفاده نمایید تا از قرار گرفتن در محیط آرایشگاه شما احساس رضایت داشته باشند.

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

به طور مثال برای آرایشگاه های مردانه می توانید از انواع بازی های کامپیوتری، شطرنج و مواردی از این قبلی بهره ببرید.  در مورد آرایشگاه های زنانه نیز بکار گیری مواردی همچون مجله های آموزشی، فیلم های سرگرم کننده و … می توانند مشتریان را به صرف وقت بیشتر در آرایشگاه شما ترغیب نمایند.

دکوراسیون آرایشگاه

از سوی دیگر برای جذب مشتری، طراحی فضا، طراحی تابلو های جذاب و مواردی از این قبیل می توانند باعث کنجکاو شدن مشتری شود. اما به صورت کلی اگر مایلید تا برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه خود، موثر عمل نمایید، لازم است تا خود را به جای مشتری گذاشته و از دید وی به محیط و فضا بنگرید. در این شرایط می توانید بهترین برآورد را داشته باشید.

جمع بندی:دکوراسیون آرایشگاه

همواره یکی از عامل های مهم برای انتخاب آرایشگاه خوب محسوب می شود. با توجه به اینکه بسیاری از افراد در دید اول تصمیم خود را می گیرند، لذا اگر بتوانید با ظاهری مطلوب توجه مشتری خود را جلب نمایید، گام اول را به خوبی برداشته اید و در ادامه می توانید با کیفیت مناسب مشتریانی خود را حفظ نمایید. در این مقاله تلاش شد تا برخی از نکات مهم برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها عنوان شد.

Rate this post