درآمد آرایشگر در دبی
۲۳
فروردین

درآمد آرایشگر در دبی

درآمد آرایشگر در دبی چقدر است؟ آیا ارزش دارد تا به عنوان یک آرایشگر به این کشور مهاجرت نموده و کار کنیم؟ پاسخ به این سوالات شاید برای شما نیز جذاب باشد. از همین رو در این مقاله قصد داریم تا به پرسش های مذکور پاسخ دهیم. اگر شما نیز به مهاجرت و زندگی در این کشور علاقه مند هستید، حتما این پست را تا انتها مطالعه نمایید.

درآمد آرایشگری در عمان

هر آنچه که باید در خصوص درآمد آرایشگر در دبی بدانید:

درآمد آرایشگری در دبی طی چند سال اخیر، تا حدی خوب شده است که آرایشگرهای زیادی برای کسب درآمد به امارات مهاجرت نموده اند. فردی که به عنوان آرایشگر در امارات متحده عربی کار می کند معمولاً حدود 8320 درهم در ماه درآمد دارد. البته باید در نظر داشت که دستمزدها از 3910 درهم (کمترین) تا 13100 درهم (بالاترین) متغیر است. این میانگین حقوق ماهانه شامل هزینه های مسکن، رفت و آمد و سایر موارد دیگر است. درآمد آرایشگر در دبی بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت یا موقعیت مکانی به شدت متفاوت است. در زیر یک تفکیک دقیق بر اساس معیارهای مختلف را مشاهده خواهید کرد که به شما اطلاعات جامع تری می دهد.  

درآمد آرایشگر در دبی چقدر است؟
درآمد آرایشگر در دبی چقدر است؟

 

میانه، حداکثر، حداقل و محدوده درآمد آرایشگری در دبی:

 محدوده حقوق و دستمزد

     حقوق آرایشگر در امارات متحده عربی از 3910 درهم در ماه (حداقل حقوق) تا 13100 درهم در ماه (حداکثر حقوق) متغیر است.

درآمد آرایشگری مردانه در اروپا ، امریکا ،ترکیه و ایران

 حقوق متوسط یک آرایشگر در دبی

درآمد آرایشگر در دبی به صورت متوسط ​​8820 درهم در ماه است. حقوق فوق به این معنی است که نیمی (50٪) از افرادی که به عنوان آرایشگر (ها) کار می کنند کمتر از 8820 درهم درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از 8820 درهم درآمد دارند. میانه نشان دهنده ارزش متوسط ​​حقوق یک آرایشگر در دبی می باشد. به طور کلی، اگر شما می‌خواهید در سمت راست نمودار قرار بگیرید و درآمدی بیش از متوسط ​​حقوق سایر افراد به دست آورید، لازم است تا مهارت خود را به صورت گسترده ای افزایش دهید.

جایگاه تجربه بر روی درآمد آرایشگری در دبی:

همانگونه که در بالا نیز بیان شد، درآمد آرایشگر در دبی به مهارت وی وابسته است. سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هر چه سال های تجربه بیشتر باشد، دستمزد شما نیز به همان مقدار بیشتر می شود. در ادامه می توانید حقوق یک آرایشگر را بر اساس سطح تجربه وی مشاهده نمایید: یک آرایشگر با کمتر از دو سال تجربه تقریباً 4510 درهم در ماه درآمد دارد. در حالی که انتظار می رود فردی با سطح تجربه بین دو تا پنج سال، 6220 درهم در ماه درآمد کسب کند، که 38 درصد بیشتر از فردی با تجربه کمتر از دو سال است. با حرکت رو به جلو، افرادی با سطح تجربه بین پنج تا ده سال حقوقی معادل 8850 درهم در ماه به دست می آورند که 42 درصد بیشتر از فردی با دو تا پنج سال تجربه است. این مورد نشان می دهد که در حرفه آرایشگری نیز شما به مهارت و تجربه بالایی نیاز خواهید داشت.

بررسی درآمد آرایشگر در دبی
بررسی درآمد آرایشگر در دبی

 

 علاوه بر این، درآمد آرایشگر در دبی که تخصص وی بین ده تا پانزده سال است، معادل 10800 درهم در ماه می باشد که 22 درصد بیشتر از افرادی با پنج تا ده سال تجربه است. اگر سطح تجربه بین پانزده تا بیست سال باشد، دستمزد مورد انتظار 11400 درهم در ماه است که 6 درصد بیشتر از فردی با ده تا پانزده سال سابقه است.  در نهایت، کارمندان با بیش از بیست سال سابقه حرفه ای حقوقی معادل 12400 درهم در ماه دریافت می کنند که 9 درصد بیشتر از افراد با پانزده تا بیست سال سابقه است. 

دانستنی های کاربردی در خصوص درآمد شغل آرایشگری و تجهیزات مورد نیاز آن

آیا میزان تحصیلات بر حقوق یک آرایشگر تاثیر دارد؟

همه ما می دانیم که تحصیلات عالی برابر با حقوق بیشتر است. این مورد برای درآمد آرایشگر در دبی نیز تاثیر دارد. اما یک مدرک چقدر می تواند به درآمد شما اضافه کند؟ ما حقوق آرایشگر را بر اساس سطح تحصیلات تقسیم کردیم تا بتوانیم مقایسه ای در این راستا داشته باشیم. وقتی سطح تحصیلات دبیرستانی باشد، متوسط ​​حقوق یک آرایشگر 5670 درهم در ماه است. در حالی که شخصی با گواهینامه یا دیپلم حقوقی 10300 درهم در ماه دریافت می کند که 82 درصد بیشتر از فردی که مدرک دبیرستان دارد.

 

 

درآمد آرایشگر در دبی و مواردی که باید بدانید
درآمد آرایشگر در دبی و مواردی که باید بدانید

جمع بندی:

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، درآمد آرایشگر در دبی خوب است و افرادی به راحتی از این راه می توانند کسب درآمد نمایند. اما همانند هر حرفه و شغل دیگری هر اندازه شما دانش و مهارت بیشتری در این حوزه به دست آورید به حقوق بالاتری نیز دست می یابید. از همین رو توصیه می شود تا دانش خود را همواره بروز نگه داشته و در دوره های تخصصی شرکت نمایید. گواهینامه ها و دیپلم هایی که در این راستا به دست می آورید به افزایش حقوق شما کمک شایانی می نمایند.  

https://ae.indeed.com/career/hair-stylist/salaries/Dubai

http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=227&loctype=1&job=364&jobtype=3

4.9/5 - (52 امتیاز)