بهترین ماشین اصلاح
۰۹
بهمن

10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021

10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 در مطلب زیر بیان شده و ویژگی ها مثبت و معایب هر کدام از آنها ذکر گردیده است. به کمک این مقاله شما قادر خواهید بود تا ماشین اصلاح مناسبی را با توجه به کاربرد مد نظر خود انتخاب نموده و از آن حداکثر استفاده را داشته باشید. به صورت کلی در نظر داشته باشید که یک ماشین اصلاح خوب، علاوه بر آنکه تیغه های تیز و برنده ای دارد، دارای موتور پر قدرتی نیز می باشد که با مصرف کمترین انرژی بیشتری کارایی را خواهد داشت.

معرفی 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021:

قبل از اینکه به معرفی 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 بپردازیم لازم است که در نظر داشته باشید، ماشین اصلاح از لحاظ نوع کاربرد به دو دسته چرخشی و فویلی تقسیم می شود. در نوع فویلی، یک ورقه آلومینیوم بر روی تیغه ماشین اصلاح وجود دارد که دارای سوراخ هایی می باشد که هنگام چرخش تیغه، موها داخل این سوراخ ها گیر کرده و کنده می شوند. این گزینه برای آنان که قصد اصلاح روزانه دارند، بسیار مفید است. اما در انواع چرخشی، چندین تیغه وجود دارد که به صورت چرخان در جهات مختلف حرکت می نمایند تا موها را به هر نحوی اصلاح کنند. این ماشین اصلاح برای موهای بلند و زمخت بسیار مفید می باشد. در ادامه می توانید لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 را مشاهده نمایید:

 • ماشین اصلاح پاناسونیک مدل lamdash

 • ماشین اصلاح پاناسونیک مدل lamdash
  ماشین اصلاح پاناسونیک مدل lamdash

شرکت پاناسونیک همواره اقدام به ارائه ماشین اصلاح با کیفیت می نماید لذا در بازار دارای جایگاه خوبی است. از جمله مزایای این ماشین می تواند به خاصیت های ضد آب بودن، خط زن، قابلیت زدن ته ریش، استفاده از آن در زیر آب و صفر طن است. این ماشین اصلاح دارای طراحی بسیار خوبی است و به راحتی در دست قرار می گیرد. این نمونه از ماشین ها که رتبه اول در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 قرار دارد، دارای قابلیت شارژ سریع است که طی 5 دقیقه انجام می شود، همچنین پس از هر 45 دقیقه استفاده نیاز به شارژ شدن دارد. ریش تراش فوق دارای 5 ردیف تیغه است که به صورت فویلی اقدام به اصلاح می نماید.

 • ماشین اصلاح براون مدل s9240

 • ماشین اصلاح براون مدل s9240
  ماشین اصلاح براون مدل s9240

گزینه بعدی در 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021، ریش تراش براون مدل s9240 است. این برند در بین انواع ماشین اصلاح دارای رتبه چهارم است. در این ماشین اصلاح شما می توانید انتظار داشته باشید مه موها به صورت مستقیم اصلاح شوند. ماشین فوق دارای تیغه های ضد آبی است که بسیار تیز می باشند. برند فوق یک برند آلمانی است که امروزه در کشور آلمان حرف اول را می زند. شما به راحتی می توانید از این مدل در زیر دوش حمام استفاده نمایید زیرا دارای تیغه های استیل ضد آب است. ماشین اصلاح فوق را می توان در انواع جهت ها استفاده نمود.

 • ماشین اصلاح پاناسونیک مدل ES- ST25

قابلیت صفر زن این ریش تراش موجب شده است که در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 قرار گیرد. البته باید بیان داشت که قابلیت تشخیص میزان موها توسط این ماشین اصلاح موجب می شود تا کاربران زیادی به سوی آن جلب شوند. این دستگاه دارای موتور بسیار قدرتمندی است که در صورت شارژ کامل می تواند تا 45 دقیقه فعالیت نماید.

 • ماشین اصلاح روزیا مدل HT907

  پاناسونیک ES- ST25
  پاناسونیک ES- ST25

شاید به نسبت سایر برند های موجود در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021، این برند شناخته شده نباشد، اما امروزه کیفیت بالایی را می توان از انواع ماشین اصلاح های آن مشاهده نمود. در این ریش تراش ها از تیغه های چرخشی با قابلیت برش مستقیم استفاده شده است.

این ماشین ها دارای توانایی اصلاح در زیر دوش آب و خط زن را دارند. البته استفاده از سیم برای شارژ موجب شده است که شک و شبهه برای خریداران ایجاد نماید.

 • ماشین اصلاح فیلیپس مدل S5370

 • ماشین-اصلاح-صورت-فیلیپس-philips-s537025-shaver
  ماشین-اصلاح-صورت-فیلیپس-philips-s537025-shaver

گزینه بعدی در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021، مدل S5370 از برند فیلیپس است. از لحاظ کارکردی می توان آن را جز ماشین اصلاح های حرفه ای دسته بندی نمود زیرا تیغه ای آن در 5 جهت به صورت مختلف حرکت می نمایند. ماشین فوق برای اشخاصی که دارای موهای پر و ضخیم هستند، زینه عالی محسوب می گردد. در صورت شارژ کامل می توان از آن به مدت 50 دقیقه استفاده نمود. از دیگر مزایای این ماشین اصلاح می توان به دارا بودن حالت توربو اشاره نمود که تا 10 درصد توان موتور را افزایش می دهد.

 • ماشین اصلاح براون مدل S300

 • براون S300
  براون S300

مدل فوق در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021، از نوع فویلی می باشد که سوراخ های موجود در آن قادر هستند تا هر نوع موهایی را از ته جدا نمایند. این ماشین اصلاح قادر است تا موها را از ته جدا نموده و صورت را صابونی نماید. ماشین فوق دارای قابلیت شارژ سریع است اما به دلیل پشتیبانی نکردن از خط زن و ضد آب نبودن دارای رتبه پایین تری است. شما می توانید هم به کمک سیم از آن استفاده نمایید و هم از قابلیت بی سیم و شارژی آن بهره ببرید.

 • ماشین اصلاح موزر مدل 1400-0490

این ماشین در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021، جز بهترین ها می باشد که دارای ظاهر خاص و بروز است.جالب است که بدانید، تولیدکنندگان این ماشین اصلاح، تیغه های آن را از جنس کروم تولید نموده اند که در برابر هرگونه زنگ زدگی از خود مقاومت نشان می دهند.با توجه به اهرمی که در کنار دستگاه قرار دارد شما قادر خواهید بود تا موهای خود را در 5 اندازه مختلف کوتاه نمایید. با کمک ماشین اصلاح فوق موها بین 4 تا 18 میلیمتر کوتاه خواهند شد. البته ضد آب نبودن، نداشتن ویژگی خط زدن و عدم پشتیبانی از شارژ سریع موجب شده است که کمتر مورد توجه قرار گیرد.

 • ماشین اصلاح رمینگتون مدل XR1370

 • remington XR1370
  remington XR1370

به قطع می توان عنوان نمود که این نمونه از ماشین اصلاح در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021، جز بهترین ها است زیرا به راحتی می توانید از آن در زیر دوش آب بهره ببرید. این ماشین اصلاح دارای تیغه های چرخشی است که می توانند موها را در هر جهتی کوتاه نمایند. با توجه به دارا بودن قابلیت خط زن و ضد آب بودن، به راحتی می توان از آن در زیر دوش حمام استفاده نمود. چنانچه باتری این دستگاه را شارژ کامل نمایید، قادر است تا 60 دقیقه بدون نیاز به شارژ مجدد فعالیت نماید.

 • ماشین اصلاح جیمی مدل GM801

 • Gemei GM801
  gemei GM801

اگر جز افرادی هستید که در مسافرت عادت به اصلاح صورت دارید و ترجیح می دهید تا همیشه صورت آراسته و تمیزی داشته باشید، پیشنهاد می شود تا از این نمونه در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 استفاده نمایید. این ریش تراش ها به راحتی نیاز خانواده را برطرف کرده و برای هر نوع ریشی مناسب هستند. ماشین اصلاح فوق دارای 5 نوه تیغه است که قابلیت خط زنی را نیز دارند. البته باید در نظر داشت  که نمی توان از ماشین اصلاح فوق در زیر دوش استفاده نمود زیرا ضد آب نمی باشد. این ماشین دارای قابلیت شارژ سریع است که موجب می شود تا در شرایط حساس نیز کارایی خوبی داشته باشد.

 • ماشین اصلاح فیلیپس مدل AT890

 • Philips AT890
  philips AT890

این ماشین اصلاح به دلیل خاصیت ضد آب بودنش در لیست 10 تا از بهترین ماشین های اصلاح در سال 2021 قرار گرفته است. ماشین فوق قادر است تا در حالت های خشک و مرطوب اقدام به کوتاه نمودن ریش نماید. در ماشین اصلاح فیلیپس مدل AT890 شما دو لبه و سر متحرکی مشاهده می کنید که می توانند موها را به راحتی از ریشه جدا نمایند. این ماشین اصلاح صورت را ملتهب ننموده و باعث قرمزی آن نمی شود. از دیگر مزایای این ماشین می توان به خاصیت خط زن، ضد آب بودن، شارژ سریع و امکان شستشو آن اشاره نمود. ماشین اصلاح مذکور به راحتی می تواند موهای خوابیده در زیر گردن را اصلاح نماید.

جمع بندی:

در مقاله فوق تلاش شدن تا برخی از مدل های پرفروش که نظر کاربران زیادی را به خود جلب نموده است؛ معرفی شوند. اما به صورت کلی اگر قصد خرید ماشین اصلاح را دارید، لازم است تا دقت نمایید که سیم ماشین اصلاح ما باید به اندازه کافی بلند بوده و دارای وزن سبکی باشد که به راحتی بتوان برای ساعات اصلاح آن را در دست گرفت.

ماشین های اصلاحی که دارای قدرتمند ترین موتورها نیز هستند، نباید هیچ گونه لرزشی را به دست منتقل کرده یا صدای بلندی را تولید نمایند، از همین رو در این لیست تلاش شد تا به ماشین هایی پرداخته شود که همگی این مزایا را داشته باشند. در نظر داشته باشید که انواع ماشین های اصلاحی که باتری خور باشند، دارای کاربرد بیشتری هستند زیرا به راحتی قابل حمل هستند و در هر شرایطی همچون مسافرت می توان از آنها استفاده نمود.

منابع:

https://www.popsci.com/story/reviews/best-electric-shaver/

https://www.shavers.co.uk/blog/best-electric-shavers-for-teenagers-beginners/

https://www.forbes.com/sites/rogersands/2019/08/03/the-best-electric-razors-of-2019/?sh=134e729f11c4

1/5 - (1 امتیاز)