بهترین سالن عروس
۲۱
مرداد

7برند از بهترین آرایشگاه زنانه تهران ( معروفترین سالن های عروس )

بهترین آرایشگاه زنانه تهران قطعا خدماتی را ارائه می دهد که از هر لحاظ در حد تاپ ترین مراکز زیبایی می باشد. قطعا اگر شما نیز عروس باشید یا بخواهید خود را برای مراسم های خاص آماده نمایید، مایلید تا از خدمات این سالن ها استفاده نمایید. اما یافتن بهترین سالن عروس با توجه به تعداد بالای آنها در پایتخت گاها دشوار است. از همین رو در این مقاله تصمیم گرفتیم تا لیست بهترین آرایشگاه زنانه را همراه با خدمات آنها به شما معرفی نماییم.

آشنایی با بهترین آرایشگاه زنانه:

بهترین آرایشگاه زنانه همواره آرایشگاهی می باشد که بتواند خدمات متعدد را با بهترین کیفیت ارائه دهد. به دلیل تعداد زیاد مراکز زیبایی در تهران گاها یافتن بهترین آرایشگاه زنانه دشوار می باشد اما چنانچه لیستی از بهترین مراکز تخصصی زیبایی در اختیار داشته باشید، انتخاب بین آنها آسان خواهد شد. از همین رو می توانید با کیفیت ترین آرایشگاه های پایتخت را در زیر مشاهده نمایید:

آشنایی با بهترین آرایشگاه زنانه
آشنایی با بهترین آرایشگاه زنانه
  • سالن چهره ها:

شاید برای شما جالب باشد که بدانید، سالن چهره در لیست بهترین سالن عروس در دوران کرونا جایگاه برتری دارد. بسیاری از افراد مشهور، بازیگران و سلبریتی ها خدمات زیبایی خود را از این سالن دریافت می نمایند. سالن چهره دارای کادری مجرب می باشد که دوره های زیبایی را نزد برترین استاد های دنیا پشت سر گذاشته اند. همچنین باید در نظر داشت که برای دریافت خدمات زیبایی و آرایشی نیاز می باشد تا شما از قبل وقت گرفته باشید. تمام خدمات آرایشی اعم از پیرایش، آرایش، مراقبت های پوستی و موها در سالن فوق ارائه می شود که علاقه مندان می توانند به راحتی از آنها بهره ببرند.

  • سالن چیلای:

در لیست بهترین سالن عروس در تهران، قطعا آرایشگاه چیلای نیز دارای جایگاه خوبی می باشد. این آرایشگاه در محله زعفرانیه قرار داد و بیش از 10 سال سابقه در حوزه زیبایی و آرایش داد. امروزه انواع خدمات میکاپ،مو و ناخن در این سالن اراده می شود. همچنین یکی از جوانب مثبت سالن چیلای، در نظر گرفتن تمام پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی نمودن وسایل و محیط پس از اتمام کار هر مراجعه کننده می باشد.

  • سالن آرایشی زیبای گل:

این سالن نیز جز سالن های بسیار شیک و زیبا در تهران می باشد که دارای سابقه طولانی است. در لیست بهترین آرایشگاه زنانه، به سالن آرایشی زیبایی گل می توان به عنوان یک سالن بی نظیر نگاه کرد زیرا پروتکل بهداشتی به صورت کامل در آن رعایت می شود و تمام خدمات آرایشی نیز ارائه می شود. این سالن در دو طبقه مجزا بنا نهاده شده است که هر کدام از طبقه ها دارای محیطی بسیار شیک و تهویه ای عالی است. خدمات ارائه شده در این سالن زیبایی بسیار حرفه ای می باشد، به گونه ای که اغلب سخت پسندان راضی خواهند شد.

معرفی بهترین آرایشگاه زنانه
معرفی بهترین آرایشگاه زنانه
  • سالن زیبایی رویال صدف:

در بهترین آرایشگاه زنانه، سالن زیبایی رویال صرف نیز جز سالن هایی می باشد که نام آن بسیار درخشان است. جدا از اینکه اغلب خدمات زیبایی در بالاترین سطح کیفیت به علاقه مندان ارائه می شود، در این سالن ضدعفونی محیط و تهویه هوا نیز به صورت اصولی انجام می شود تا مشتریان رضایت کامل داشته باشند. خدمات عروس و میکاپ آن در این سالن زیبایی به صورت VIP ارائه می شود و از همین رو بسیاری از عروس خانم ها مایل هستند تا برای جشن عروسی خود در این سالن حضور یابند. متخصص ترین افراد با بروز ترین مهارت ها هم اکنون در این سالن زیبایی در سعادت آباد تهران مشغول به فعالیت می باشند.

  • سالن زیبایی عروس تهران:

این سالن نیز جز سالن های فوق لوکس و زیبا در استان تهران می باشد و نام آن در لیست بهترین سالن عروس جز نفرات اول به چشم می خورد. سالن عروس زیبا دارای سبک اختصاصی خود است و اغلب از روش های گریم برای آرایش عروس های خود بهره می برد، به همین دلیل اغلب عروس ها دارای ظاهری طبیعی اما بسیار ملیح و زیبا می باشند. علاوه بر خدمات عروس، اکثر خدمات زیبایی چون خدمات مو، ناخن و … نیز در این سالن ارائه می شود.

  • سالن زیبایی گیوا:

گیوا نام یکی دیگر از سالن های زیبایی در شهر تهران می باشد که در دوران کرونا نیز خدمات زیبایی را تحت پروتکل های بهداشتی دقیق ارائه می دهد. در این سالن افراد حرفه ای که همگی دارای چندین سال تجربه در حوزه زیبایی هستند، در حال فعالیت می باشند. یکی از مزیت های این مرکز زیبایی در آن است که دارای شعب مختلف بوده و شما می توانید به نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود مراجعه نمایید. در این سالن زیبایی سبک های مختلف آرایشی با توجه به سلیقه و نیاز مشتری ارائه می گردد.

بهترین آرایشگاه زنانه در تهران
بهترین آرایشگاه زنانه در تهران
  • سالن زیبایی سرمه:

قطعا در لیست بهترین آرایشگاه زنانه، سالن سرمه دارای جایگاه ویژه ای می باشد زیرا زیبایی محیط و دیزاین این آرایشگاه به حدی چشم نواز است که شما به راحتی نمی توانید از آن چشم بردارید. این سالن دارای محیطی باز و تهویه عالی است. از سوی دیگر آرایشگران در این سالن به صورت حرفه ای اقدام به ارائه خدمات می نمایند. انواع خدمات آرایشی، کوتاهی، بافت، کاشت و … در این مرکز توسط افراد حرفه ای ارائه می شود. به همین دلیل بسیاری از افراد مایل هستند تا در روز عروسی خود از این سالن وقت بگیرند.

جمع بندی:

به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که تعداد سالن های زیبایی در استان تهران بسیار زیاد است و گاها بعد مسافت نیز مانع از این مهم می باشد که بتوان تمام این آرایشگاه ها را شناخت و با خدمات آنها آشنا گردید. از همین رو در این مقاله تلاش شد تا برخی از آرایشگاه های نام آشناتر معرفی شوند تا شما بتوانید با دیدی باز و آگاهی بیشتر اقدام به تعیین وقت قبلی در آنها نمایید. البته گفتنی است باید توجه نمایید که خدمات ارائه شده در این سالن ها تضمینی است لذا نباید تنها بر اساس قیمت به آرایشگاهی مراجعه نمود و به عبارت دیگر، همیشه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت عالی نیست. سالن های زیبایی در استان تهران وجود دارند که در کنار خدمات عالی دارای قیمت های مناسبی می باشند.

https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g293999-i9140-k11957232-Hairdresser_for_women-Tehran_Tehran_Province.html

https://www.intrepidtravel.com/adventures/women-only-beauty-salon-iran/

5/5 - (6 امتیاز)