انواع سیبیل
۱۸
خرداد

20مدل انواع سیبیل مردانه جذاب و خاص 2022+تصویر

انواع سیبیل در مدل ها و رنگ های مختلف دیده می شود که هر کدام با یک نوع سلیقه، شخصیت و تیپ ظاهری سازگار می باشند. شاید عجیب باشد اما در دنیا بیش از 50 مورد از انواع سیبیل وجود دارد که هر کدام مخاطبان خاص خود را دارند. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص انواع سیبیل ها، ویژگی ها و اینکه با چه تیپ ظاهری سازگار می باشند، صحبت کنیم.

 آشنایی با انواع سیبیل ها: 

جان اوتس که یک طراح چهره مطرح است، بیان داشته است که”سبیل خوب، انسان را به دلایل زیادی می تواند متشخص و خوب نشان دهد.” در این مقاله نه تنها ده ها شکل و مدل از انواع سیبیل ها را به نمایش خواهیم گذاشت، بلکه نحوه سبیل زدن و سازگاری آن با چهره را نیز به شما آموزش خواهیم داد. بنابراین، پیشنهاد می شود تا حتما این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. 

1. سبک های سبیل نازک 

در مرحله اول، ما در بحث انواع سیبیل ها کار خود را با یک سبیل ساده شروع می کنیم که می توانید بلافاصله آن را پیاده سازی نمایید. سبک های سبیل نازک مدادی در سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. خوشبختانه، شما می توانید بدون توجه به الگوی رشد ریش خود، از این مدل سبیل ها استفاده نمایید.

آشنایی با انواع سیبیل ها
آشنایی با انواع سیبیل ها

2. سبیل های شورون سبیل

شورون با الهام از نشان V انگلیسی، معرفی شده اند. این مدل از انواع سیبیل ها انتخاب مناسبی برای آقایانی است که موهای صورت ضخیم تری نسبت به بقیه دارند. این مورد به اندازه سبک های مختلف دیگر دارای قابلیت پوشانندگی است و نگهداری از آنها دشوار نیست. با این حال، به برخی پیرایش گاه به گاه احتیاج دارد.

انواع سیبیل ها
انواع سیبیل ها

 3. بهترین سبک های سبیل برای مردان مسن با ریش

 انصافاً سن فقط یک عدد است. علاوه بر این، سن هرگز نباید شما را از داشتن ظاهری جسورانه منصرف کند. اگر شما دارای ریش هستید، به سبیل خود نیز عشق بورزید.بهترین سبک های سبیل برای مردان مسن با ریش، سیبیل های یک دست با ریش است.

شناخت انواع سیبیل ها
شناخت انواع سیبیل ها

4. سبیل فرمانی 

سبک بی انتها یا انواع سیبیل فرمان برای آقایانی با احساس اعتماد به نفس قوی (و علاقه مند به آراستگی) مناسب است. همانطور که می بینیم ، هرچه انتهای سیبیل بلندتر شود، سبیل شما بهتر می شود.

بررسی انواع سیبیل
بررسی انواع سیبیل

5. انواع سیبیل ساده 

بسیاری از افراد کم سن و سال هستند که مشتاق ظرافت و سادگی می باشند. افراد مشهور بی شماری این مدل را انتخاب می کنند. در این مدل اندازه سبیل ها کوتاه است ، جانی دپ به عنوان یک نمونه از این مدل معرفی می شود. برای به دست آوردن نتایج مشابه با همان میزان آراستگی، ما توصیه می کنیم یک دستگاه صاف کننده موی مطمئن برای سبیل خریداری کنید و آنها را بیارایید.

مشخصات انواع سیبیل
مشخصات انواع سیبیل

6. ریش و سبیل بزرگ و بلند 

اگر همه شما در مورد داشتن ریش های بزرگ و بلند هم عقیده هستید، به این فکر کنید که سبیل خود را نیز باید به همان اندازه تماشایی بسازید. می توانید هر نوع سبیل را برای جفت شدن با ریش بوته ای انتخاب کنید. ما به شما توصیه می کنیم مدت زمان طولانی تری را صبر کنید تا سیبیل شما بلند شود و بتوانید در ظاهر خود به هماهنگی برسید.

انواع سیبیل های مردانه
انواع سیبیل های مردانه

آموزش چهره پردازی مردانه 

 7. سبک های سبیل ون دایک و Goatee 

این مدل از انواع سیبیل ها ریشه در تاریخ دارند که مجدد مد شده اند. ریش ون دایک یکی از سیبیل های خاصی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. ریش ون دایک با داشتن سابقه ای غنی پشت سر، برای مردان شجاعی که ظاهر مردانه و خشن دارند، بسیار مناسب است.

انواع سیبیل ها برای صورت گرد
انواع سیبیل ها برای صورت گرد

8. سبیل با ریش های تکه ای 

متاسفانه، همه مردان موهای پرپشتی را در صورت خود ندارند. در حقیقت، افراد بیشماری هستند که روزانه با الگوهای ریش تکه ای دست و پنجه نرم می کنند. به هر حال ، سبیل یک راه حل شگفت انگیز برای متعادل سازی ویژگی های شما و رفع مشکل هرگونه کچلی است.

انواع سیبیل ها برای افراد چاق
انواع سیبیل ها برای افراد چاق

9. بهترین سبک های سبیل برای صورت های گرد 

در طرف مقابل، اگر صورت گرد دارید، می توانید انواع سیبیل بزرگتر را انتخاب کنید تا ویژگی اصلی شما باشد. شما می توانید سبیل های پرپشت و یا حتی بلند داشته باشید.

انواع سیبیل ها برای افراد لاغر
انواع سیبیل ها برای افراد لاغر

10. Painters’s Brush Mustaches 

همانطور که از نام این مدل مشخص است، سبیل قلم مویی دارای پرپشتی زیادی است. این گزینه مورد جالب دیگری برای مردانی است که به طور کلی موهای صورت ضخیم تری دارند. همچنین  توجه داشته باشید که سبیل قلم مویی شما نیازی به پهنای زیاد ندارد.

انواع سیبیل ها برای جوانان
انواع سیبیل ها برای جوانان

11. بهترین سبک های سبیل برای صورت های مربعی 

مردانی که صورت چهارگوش دارند معمولاً به سختی می توانند انواع سیبیل های مناسب را پیدا کنند. با این وجود، برای این نوع صورت نیز گزینه های زیادی وجود دارد. اگر خط فک شما مانند یک چاقو تیز باشد، یک سبیل کوچک ترفند کاملی است تا ظاهر شما را بهبود دهد.

انواع سیبیل های مدرن
انواع سیبیل های مدرن

12. سبک های سبیل Hipster 

چه این مدل از انواع سیبیل ها را دوست داشته باشید، چه آنها را دوست نداشته باشید، اما باید بپذیرید که هیپسترها تلاش زیادی برای ظاهری آراسته از خود نشان می دهند. وقتی نوبت سبیل این مدل می رسد، همه موارد را در نظر می گیرند. هرچند باید به خاطر داشته باشید که برای دستیابی به چنین ظاهری صرف زمان زیاد نیاز می باشد.

انواع سیبیل های فانتزی
انواع سیبیل های فانتزی

13. سبیل های کانتور 

در حالی که برخی از مردان سبیل خود را به عنوان ویژگی اصلی خود می دانند، برخی دیگر از آنها برای تاکید استفاده می کنند. به عنوان مثال ، می توانید از سبیل نازک برای خطوط لب بزرگ استفاده کنید. این تکنیک برای آقایانی که لب های بزرگی دارند و می خواهند آنها را برجسته کنند بسیار عالی است. لذا اگر قصد دارید تا بخشی را در چهره خود برجسته نمایید، از این مدل سبیل استفاده کنید.

انواع سیبیل های کلاسیک
انواع سیبیل های کلاسیک

آموزش آرایشگری مردانه مبتدی

14. سبک های سبیل ریش هلندی 

ریش هلندی که به عنوان ریش Frank Zappa نیز شناخته می شود، واقعاً یک انتخاب موثر برای مدل صورت های پر مو است. هیبرید ریش سبیل که توسط موسیقی دان افسانه ای در دهه 70 رواج یافته است، بسیار مورد توجه می باشد. به گونه ای هنوز هم رواج دارد. این مورد برای افراد آراسته انتخاب خوبی است.

انواع سیبیل های خاص
انواع سیبیل های خاص

15. سبک های سبیل افراد با خرد 

اگر می خواهید روش مدرن تری به مدل موهای صورت خود ببخشید، ما ایده خوبی برای شما داریم. سبیل معمولی را اجازه دهید تا به اندازه کافی رشد کند، بقیه صورت خود را اصلاح کنید و منتظر بمانید تا فقط بخش مد نظر شما به اندازه مورد نیاز برسد، در این شرایط به راحتی خواهید توانست که آن را بیارایید.

انواع سیبیل های کوتاه
انواع سیبیل های کوتاه

16. انواع سیبیل قطره ای 

وقتی تصمیم می گیرید سبیل خود را با ریش ترکیب کنید، دنیای کاملاً جدیدی از فرصت ها پیش روی شما قرار می گیرد. فقط یک نمونه از آن چکه ای است که در زیر نشان داده شده است. برای آراستگی مجدد ظاهر، خطوط پایین ریش را بیشتر تر از بقیه قسمت های سبیل مرتب کنید.

انواع سیبیل های بلند
انواع سیبیل های بلند

17. سبیل های عطاردی 

از میان سبک های مختلف سبیل که در طول سال ها مورد استفاده قرار گرفته اند، ما باید اعتراف کنیم که سبیل های عطاردی مذکور یکی از شاخص ترین موارد است. این مورد به راحتی می تواند شور و شوق جوان های دوره 80 را نشان دهد.  

انواع سیبیل های ضخیم
انواع سیبیل های ضخیم
  1. سبک های سبیل پر

اگر می خواهید همه فانتزی های سبیل خود را بدست آورید، باید بازی سبک خود را افزایش دهید. با کمک شانه سبیل و مقداری موم می توانید جنبه ای کاملا ظریف به سبیل خود ببخشید. نتایج به سادگی خیره کننده هستند. این مورد برای افراد جوان گزینه بهتری است.

انواع سیبیل سبک دالاس
انواع سیبیل سبک دالاس
  1. سبیل های کوتاه دالاس

سبیل دالاس در بین آمریکایی ها سبکی شناخته شده ای است. با این حال، بسیاری از مردان جوان همواره تصمیم می گیرند که سبیل کلاسیک را به شکل مدرن درآورند. با این کار، آنها کناره ها را کوتاه می کنند تا سایر بخش ها به خوبی رشد نمایند.

انواع سیبیل نازک
انواع سیبیل نازک
  1. سبک های سبیل نازک

ارول فلین بدون شک یکی از برجسته ترین بازیگرانی است که سبیل مداد را در دوران طلایی هالیوود به یک ضرورت تبدیل کرد. سبیل های براق فلین علاوه بر بازی های قابل توجه، او را به یکی از زیبا ترین مردان در آن زمان تبدیل کرد

انواع سیبیل جوان پسند
انواع سیبیل جوان پسند

جمع بندی:

به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که امروزه سیبیل ها وجود دارد که افراد با توجه به سلیقه خود اقدام به انتخاب از بین آنها می نمایند. یکی از مواردی که در انتخاب سبیل باید به آن توجه داشته باشید این مورد می باشد که وضعیت ریش شما به چه شکلی می باشد. ریش و سبیل دو موردی می باشند که لازم است همدیگر را تکمیل نمایند، نحوه رشد ریش، رنگ موهای صورت، نوع فک، سن و سال و مواردی از این قبیل همگی بر روی ظاهر شخص تاثیر خواهند داشت. در این مقاله تلاش شد تا برخی از مدل های پرطرفدار و ویژگی های آنان بیان شود تا با شناخت آنها بتوانید مدل بهتری را برای ظاهر خود انتخاب نمایید.

در بین این مدل ها برخی کلاسیک، برخی مدرن و برخی تنها برای گروه خاصی از اشخاص مناسب می باشند لذا لازم است تا ویژگی های آنان را به خوبی مطالعه کنید.

           

4.7/5 - (103 امتیاز)