آرایشگری در هلند
۲۴
خرداد

دانستی های آرایشگری در هلند

آرایشگری در هلند خوشبختانه امروزه بازار کار خوبی دارد. افرادی که دارای تجربه متوسط می باشند، می توانند در ماه حدود 2210 یورو درآمد کسب کنند. البته باید بیان نمود که دستمزد ها بین 1100 یورو تا 3420 یورو در ماه متفاوت است. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص بازار کار آرایشگری در هلند اطلاعات کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

درآمد آرایشگری در عمان

درآمد آرایشگری در هلند:

خوشبختانه امروزه درآمد آرایشگری در هلند تا حدی خوب می باشد که آرایشگران از این طریق و به امید زندگی بهتر به این کشور مهاجرت می نمایند. اگر شما بتوانید حدود 2200 یورو در ماه درآمد داشته باشید، به راحتی می توانید از پس هزینه های مسکن، حمل و نقل شهری، بیمارستان و خوراک برآیید. البته باید این نکته را در نظر داشت که بازار کار آرایشگری در هلند به مواردی چون جنسیت، تجربه، دانش و … نیز وابسته می باشد.

بازار کار آرایشگری در هلند و مواردی که باید بدانید
بازار کار آرایشگری در هلند و مواردی که باید بدانید

یکی از مهمترین مواردی که بر روی درآمد آرایشگری در هلند تاثیر دارد، سطح تحصیلات فرد است. طبیعتا هر اندازه تحصیلات فرد بیشتر باشد، به همان اندازه می تواند اعتماد افراد بیشتری را به دست آورد و درآمد وی نیز افزایش خواهد یافت. تحصیلات بیشتر به منزله یادگیری اصول و تکنیک های بیشتر خواهد بود. زمانی که شما با تحصیلات دبیرستانی وارد این حرفه شوید، حدود 1960 یورو در ماه می توانید درآمد کسب نمایید. اما برای اشخاصی که دارای مدارک و گواهینامه های بین المللی هستند، میزان درآمد ماهانه حدود 3120 یورو در ماه است. البته این بین نمی توان نقش تجربه را نیز نادید گرفت. حدود 60 درصد افرادی که دارای تجربه بیشتر هستند، درآمد آنها نیز به همان اندازه بیشتر می باشد.

تحصیلات مرتبط آرایشگری:

افرادی که مایلند در هلند به عنوان آرایشگر اقدام به کسب درآمد نمایند، باید حتما دارای مدرک دبیرستان یا دانشگاهی باشند. توجه به این مهم الزامی است که شما می توانید در حوزه های آرایشگری مو، مراقبت های پوستی، خدمات ناخن، ماساژ و … گواهینامه های مربوطه را دریافت کرده و به عنوان آرایشگر فعالیت نمایید. اگر مدارک شما دارای تاییدیه های جهانی باشند، به راحتی می توانید فعالیت نمایید. البته آرایشگری در هلند دارای سلسله مراتبی نیز می باشد. که ابتدا از دستیار آرایشگر شروع شده و به یک آرایشگر حرفه ای ختم می شود.

7 راز مهم آرایشگری در قطر

بازار کار آرایشگری در هلند:

یکی از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی بازار کار آرایشگری در هلند، میزان سطح تجربه فرد می باشد. هر اندازه میزان تجربه یک فرد بعنوان آرایشگر بیشتر باشد، به همان اندازه درآمد آنها نیز بیشتر خواهد بود.  اگر شما کمتر از دو سال سابقه کار داشته باشید، درآمد ماهانه حدود 1320 یورو در ماه است. حال اگر تجربه شما بین 2 تا 5 سال باشد، درآمد تا میزان 1750 یورو در ماه افزایش می یابد. اما برای افرادی که تجربه بیشتر دارند، می توان شاهد افزایش 34 درصدی درآمد بود. خوشبختانه در حال حاضر افرادی که دارای حداقل تجربه 10 تا 15 سال هستند، بیش از 3200 یورو در ماه درآمد دارند.

آشنایی با کار آرایشگری در هلند
آشنایی با کار آرایشگری در هلند

البته باید این مورد را نیز در نظر بگیرید که آشنایی با تکنیک های روز آرایشگری  و به خصوص مدل های مد شده در دنیای فشن و بیوتی نیز تاثیر بسزایی بر روی درآمد آرایشگران دارند.

مهاجرت از طریق آرایشگری در هلند:

آرایشگری در هلند یک شغل خوب محسوب می شود. برای اینکه بتوانید در این حرفه موفق شوید؛ نیاز به فکری خلاق و چشمانی تیزبین دارید. در همین راستا باید چهره های مختلف، ویژگی ها و فرم های گوناگون هر صورت را بدانید. هر اندازه فرد قدرت تجسم بهتری داشته باشد، راحت تر می تواند کیفیت و خروجی کار خود بعنوان آرایشگر را افزایش دهد.

برای اینکه شما بتوانید درخواست ویزای کاری بدهید لازم است تا حتما مدارک زیر را در اختیار داشته باشید:

  • مدرک تحصیلی یا گواهینامه های معتبر که می بایست ترجمه شوند.
  • تکمیل نمودن فرم درخواست ویزا
  • داشتن سند ازدواج برای افرادی که متاهل می باشند.
  • ارائه شناسنامه و کارت ملی
  • ارائه عکسی 3 * 4
  • ارائه پاسپورت که دارای اعتبار باشد(حداقل 8 ماه)
  • ارائه توصیه نامه و فرم درخواست کارپذیر از شرکتی داخل کشور هلند
بازار کار آرایشگری در هلند و مواردی که باید بدانید
بازار کار آرایشگری در هلند و مواردی که باید بدانید

برای مهاجرت از طریق آرایشگری در هلند لازم است تا پس از ورود به این کشور حتما دوره های آموزشی را پشت سر بگذارید. در این صورت می توانید نزد اساتید این حرفه فعالیت نمایید. البته توجه داشته باشید که امکان اجازه کار به صورت مستقل، تنها به افرادی داده می شود که دوره های مذکور را پشت سر گذاشته باشند. دولت هلند به افرادی که در دوره های آرایشگری داخل این کشور شرکت کرده باشند، اهمیت بیشتری می دهد. از همین رو آرایشگرانی که در هلند دوره آرایشگری گذرانده اند فرصت های بیشتری برای یافتن شغل در اختیار دارند.

درآمد آرایشگری مردانه در اروپا ، امریکا ،ترکیه و ایران

جمع بندی:

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، می توان نتیجه گرفت که مهاجرت از طریق آرایشگری در هلند می تواند بسیار راحت باشد. پیرو این موضوع که بازار کار آرایشگری در هلند خوب است لذا به راحتی می توان بعنوان یک آرایشگر از پس هزینه های زندگی در کشور جذاب و زیبای هلند بر آمد.

https://www.payscale.com/research/NL/Job=Hairdresser/Hourly_Rate

https://www.statista.com/statistics/1097360/number-of-hairdressing-and-beauty-salons-in-the-netherlands/

5/5 - (13 امتیاز)