آرایشگری در قطر
۱۲
خرداد

7 راز مهم آرایشگری در قطر

آرایشگری در قطر یکی از شغل های پرطرفدار می باشد. امروزه بسیاری از افراد با ویزای کار آرایشگری وارد این کشور می شوند. از همین رو در این مقاله قصد داریم بررسی نماییم که بازار کار آرایشگری در قطر چگونه می باشد.

هر آنچه که باید در خصوص آرایشگری در قطر بدانید:

آرایشگری در قطر یکی از شغل هایی می باشد که بازار کار خوبی دارد و می توانید از این طریق درآمد خوبی نیز به دست آورید. فردی که به عنوان آرایشگر در قطر کار می کند معمولاً حدود 6920 QAR در ماه درآمد دارد. حقوق ها از 3670 QAR (کمترین) تا 10500 QAR (بالاترین) متغیر هستند. اعداد بیان شده در این قسمت برای هزینه های مسکن، رفت و آمد و … کافی است. البته باید در نظر داشته باشید که درآمد آرایشگر بر اساس فاکتورهایی چون تخصص، مهارت، دانش یا جنسیت می تواند مختلف باشد. در زیر طبقه بندی های مختلفی برای درآمد آرایشگران در قطر بیان شده است.

نکات مهم در خصوص آرایشگری در قطر
نکات مهم در خصوص آرایشگری در قطر

    محدوده حقوق و دستمزد

    حقوق آرایشگری در قطر از 3670 QAR در ماه (حداقل حقوق) تا 10500 QAR در ماه (حداکثر حقوق) متغیر است. حقوق متوسط ​​6500 QAR در ماه است، این عدد بیان می دارد که نیمی از آرایشگر ها در این کشور کمتر از 6500 QAR درآمد دارند در حالی که باقی مانده افراد بیش از 6500 QAR درآمد خواهند داشت. جهت بررسی لازم است تا شما میانه حقوق افراد را در نظر بگیرید.

درآمد آرایشگری در عمان

جایگاه آرایشگر مو بر اساس تحصیلات

سطح تحصیلات چه تاثیری بر جایگاه شغل آرایشگری در قطر دارد؟ در ادامه می توانید تفاوت حقوق افراد مختلف آرایشگر در قطر را بر اساس میزان تحصیلات آنها مشاهده نمایید: 

دانستنی های آرایشگری در قطر
دانستنی های آرایشگری در قطر

 قطعا این مورد برای تمام افراد ثابت شده است که هر اندازه میزان تحصیلات یک فرد بیشتر باشد، می تواند بر روی حقوق و دستمزد او نیز تاثیر بیشتری داشته باشد. این مورد برای بازار کار آرایشگری در قطر نیز صادق است. در این کشور به صورت میانگین درآمد یک آرایشگر در ماه  با تحصیلات دبیرستانی در حدود 5580 QAR می باشد. حال اگر وی دارای تحصیلات مرتبط یا گواهینامه های عملی آرایشگری باشد می تواند حقوق خود را تا 9010 QAR در ماه یعنی به میزان 61 درصد بیشتر از افراد گروه قبل افزایش دهد.  

درآمد آرایشگری مردانه در اروپا ، امریکا ،ترکیه و ایران

ویزای آرایشگری در قطر:

به صورت کلی باید در نظر داشته باشید امروزه افراد زیادی که دارای مدرک آرایشگری هستند، از طریق آن اقدام به مهاجرت به این کشور می کنند. اما خاطرنشان می شود که برای اخذ ویزای آرایشگری در قطر لازم است تا حتما پیشنهاد کاری از داخل کشور فوق داشته باشید. همچنین باید دقت نمود که کار نمودن در این کشور دلیل بر اخذ اقامت دائم نخواهد بود.

برای اینکه برای اخذ ویزای آرایشگری در قطر، بتوانید اقدام نمایید لازم است تا رزومه خوبی داشته باشید. البته موارد دیگر چون جنسیت، سن، مهارت و مسلط بودن به زبان نیز به شما کمک شایانی می نماید. افراد زیادی هستند که با ویزای توریستی وارد این کشور می شوند اما پس از ورود به دنبال کار خواهند بود. در این صورت می توانند ویزای خود را تغییر دهند.

 

4 دلیل برای یافتن بهترین کشور برای شغل آرایشگری

بررسی جایگاه شغلی آرایشگر ها در کشور قطر:

آرایشگری در قطر خوشبختانه امروزه دارای جایگاه خوبی بوده و افراد می توانند از این طریق درآمد خوبی نیز به دست آورند. این کشور هم اکنون یکی از کشورهای پیشرفته عربی محسوب می شود. از همین رو توریست های زیادی وارد آن می شوند. همین فاکتور نیز موجب می گردد تا روند رشد فشن و مد بسیار سریع باشد. آرایشگرهایی که تبحر بیشتری داشته باشند و با مدل های روز آشنا تر باشند، راحت تر می توانند کسب درآمد نمایند.

بازار کار آرایشگری در قطر دارای روند رو به رشدی است. لذا پیش بینی می شود تا با 8 ساعت کار در روز بتوان پاسخگوی زندگی و مخارج مربوط به آن بود.

نکات آرایشگری در قطر
نکات آرایشگری در قطر

میانگین درصد افزایش حقوق سالانه آرایشگر مو در قطر:

شاید برای شما نیز این سوال به وجود آید که افزایش حقوق سالانه در قطر برای آرایشگرها دارای چه مکانیزمی می باشد و هر چند وقت یکبار قانون کار این مورد را افزایش می دهد؟ به صورت میانگین می توان بیان نمود که آرایشگر در کشور قطر هر 16 ماه یکبار افزایش حقوقی به اندازه 11 درصد بیشتر از حقوق پایه خود مشاهده می نمایند. البته ارقام و اعداد بیان شده در این مقاله همه به صورت میانگین هستند. اما از این ارقام می توانید به عنوان قانون و برنامه ریزی های آینده خود استفاده نمایید.

جمع بندی:

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، افرادی که به رشته آرایشگری علاقه دارند می توانند در کشور قطر بازار کار خوبی داشته باشند. اما این مورد مستلزم آن است که ابتدا مهارت های خود را گسترش داده و سپس از یک کارفرما، درخواست کار نمایند تا ویزا برای ایشان صادر گردد. ضمنا توجه به این موضوع نیز الزامی می باشد که کار آرایشگری در قطر نمی تواند زمینه ساز اقامت دائم شود. برای این مورد مهاجران باید از طریق روش های دیگر همانند ازدواج، سرمایه گذاری و … اقدام کنند.

https://qa.jooble.org/jobs-hairdresser/Qatar

http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=176&loctype=1&job=364&jobtype=3

5/5 - (66 امتیاز)