باسلام خدمت کارآموزان محترم

لطفا نکات زیر را برای شرکت در آزمون تستی و عملی رعایت فرمایید:

١- همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار الزامی است ( افراد زیر ١٨ سال که شناسنامه آنها فاقد عکس می باشد می توانند از دفترچه بیمه و یا هر مدرک شناسایی عکسدار دیگر به همراه شناسنامه استفاده نمایند ،اتباع خارجی میتوانند پاسپورت یا کارت شناسایی خانوار را ارایه نمایند)

٢- همراه داشتن مدل زنده برای آزمون عملی الزامی است.

٣- همراه داشتن تمامی وسایل و ابزار مخصوص حرفه مورد آزمون به همراه مواد ضدعفونی کننده و روپوش الزامی است.

۴- حتما نیم ساعت زودتر از ساعت آزمون در مرکز آزمون که در کارت ورود به جلسه قیدشده حضور به هم رسانید.

۵- در صورت غیبت و یا تاخیر و یا عدم کسب نمره قبولی آزمون مجدد شامل هزینه مجدد بوده و حداقل شش ماه به تعویق می افتد.

۶- تنها افرادی به آزمون معرفی می شوند و کارت ورود به جلسه دریافت میکنند که تسویه حساب مالی خود را انجام داده و فیش آزمون را پرداخت نموده باشند.

7- برای اطلاع از نتایج آزمون پس از 1 هفته از تاریخ امتحان با شماره 22705334 تماس حاصل فرمایید.

8- بعد از شرکت در آزمون کتبی و قبولی و سپس آزمون عملی کسب نمره قبولی نهایی،سه هفته بعد از تاریخ آزمون عملی جهت دریافت گواهینامه با شماره 22705334 تماس حاصل فرمایید.

9-برای ثبت نام در آزمون : لطفا پس از ارایه مدارک در پیام رسان روبیکا ، منتظر تماس مسئولین آزمون باشید ،این تماس ممکن است کمی زمان بر باشد تقاضا داریم صبور باشید.

پس از بررسی مدارک و پرداخت مبلغ آزمون ،اسامی کارآموزان وارد پرتال سازمان شده و سپس مجددا با تماس با کارآموزان زمان آزمون به اطلاع ایشان می رسد، این بخش نیز ممکن است کمی زمان بر باشد .پس از معرفی کارآموز به آزمون کارت ورود به جلسه در پیام رسان روبیکا برای کارآموز ارسال می شود . پس از آزمون کتبی پیگیری و اعلام زمان آزمون عملی نیز توسط آموزشگاه انجام شده و زمان آن به اطلاع کارآموزان می رسد .

جزوات آموزشی و نمونه سوالات 

Call Now Buttonمشاوره ثبت نام کلاس آرایشگری