۲۴
تیر

مدل مو مردانه کلاسیک

مدل مو مردانه کلاسیک امروزه از سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد. یا توجه به گرم بودن بازار مد و فشن هر روز مدل های زیاد و متنوعی به لیست مدل مو مردانه کلاسیک اضافه می شود. گاها انتخاب بین این مدل موها دشوار است اما حالت چهره افراد می تواند در انتخاب مدل مو بهترین گزینه باشد. در این مقاله به انواع مدل مو مردانه کلاسیک در سال 2020 و نحوه انتخاب آنها پرداخته می شود.

پارامترهای مهم برای انتخاب مدل مو مردانه کلاسیک:

همانگونه که عنوان شد، انتخاب مدل مو مردانه کلاسیک تا حد زیادی به نوع صورت و فرم آن بستگی دارد. در زیر معیار های انتخاب نوع مدل مو بر اساس فرم صورت شرح داده می شود. در نظر داشته باشید که اندازه گیری صورت برای انتخاب مدل مو مردانه کلاسیک مردانه یک گزینه مناسب و کارا می باشد. چگونگی اندازه گیری صورت در زیر عنوان شده است:

  • تمام نقاط پیشانی اعم از نقاط پهن و نقاط کم ارتفاع را اندازه گیری نمایید.
  • طول گونه ها را در بخشی که بیشترین ارتفاع را دارد، اندازه گیری نمایید.
  • وسیع ترین بخش فک را اندازه گیری کنید.
  • طول صورت خود را اندازه گیری نمایید.

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های مستطیلی:

در این نوع از صورت ها عموما طول صورت زیاد است و ابعاد گونه، پیشانی و فک در یک رده قرار دارند. برای این نوع صورت ها باید در نظر داشت که بخش های کناری گوش زیاد کوتاه نشود. همچنین پیشنهاد می شود برای افرادی که دارای موهای صاف هستند، اندازه موها بلند تر باشد. برای اشخاصی که دارای موهای فر هستند، مدل کوتاه آفریقایی گزینه خوبی است.

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های مستطیلی

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های قلبی:

به این نوع مدل صورت که عموما مثلث برعکس نیز گفته می شود،ابعاد چانه نسبت به پیشانی کمتر بودهو گونه ها پهن تر است. انواع مدل مو مردانه کلاسیک  که به صورت پر می باشند، برای این فرم صورت مناسب می باشند. در این نوع از فرم ها پیشنهاد می شود تا از مدل موهای متوسط رو به بلند استفاده نمایید و حتما موها را به سمت عقب شانه نمایید. برای افرادی که دارای موهای فر هستند، پف دادن گزینه خوبی است.

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های قلبی

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های مربعی شکل:

در انواع مختلف از صورت های مربعی شکل، طول و عرض صورت یکسان می باشد. فک ها در انواع صورت های مربعی دارای زاویه هستند. مدل مو مردانه کلاسیک برای این مدل، انواع بسیار کوتاه است. برای این نوع صورت ها می توان کناره های مو را بسیار کوتاه نمود و بالای موها را طرح دار کرد.

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های مربعی

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های بیضی شکل:

در انواع صورت های بیضی شکل، ارتفاع بیشتر از عرض آن می باشد. در این طبقه از صورت ها پیشانی پهن تر و خط فک کوتاه تر است. با این نوع فرم صورت عموما اکثر مدل مو مردانه کلاسیک مناسب می باشند. در لین طبقه از صورت ها باید در نظر داشت که هر اندازه موها را از روی صورت کنارتر قرار دهید، بهتر خواهد بود و صورت گردتر به نظر می رسد.

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های بیضی

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های گرد:

در انواع صورت های گرد نیز طول و عرض صورت یکسان است اما تفاوت اساسی که با نوع مربعی دارد، در این می باشد که خط فک و پهنای پیشانی کمتر خواهد بود. تمام حالت موهایی که به صورت مربعی باشد برای این فرم صورت مناسب هستند. در این مدل مو مردانه کلاسیک بهتر است تا هر اندازه به نقاط پایینی صورت نزدیک می شویم، موها به طرف کناره های صورت کنار زده شوند.

مدل مو مردانه کلاسیک برای صورت های گرد

جمع بندی:

مدل مو مردانه کلاسیک مخصوصا در سال 2020، بر کوتاهی و تمیزی موها تکیه می کند. این مدل های مو برای افرادی که وقت کم دارند و خواهان پیرایش سریع هستند، گزینه مناسبی است. باید خاطر نشان شد که این مدل مو دارای سن خاصی نیست و برای سن های مختلف قابل استفاده است.

مدرسه آرایشگری مردانه داریوش

Rate this post